Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelven kezdjek el...

Milyen nyelven kezdjek el tanulni? 17/f

Figyelt kérdés

Nagyon extrovertált vagyok, inkább a boldogabb nemzetek nyelveit preferálnám, akik nyitottak.(persze, tudom ez nem 100%ig nemzettől függ)

Nemzetközi gazdálkodásra szeretnék menni, ezért kéne még néhány nyelv a tarsolyomba. Most lett meg a német c1 az angol c1em mellé. Milyen nyelveket ajánlotok?



máj. 12. 17:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#6

"franciaországon kívül beszélik valahol a franciát?"


szerintem mielott hulyesegeket irogatsz usd be a kulcsszavakat a googleba

Azon országok listája, ahol a francia hivatalos nyelv 28db

[link]

máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
21%
Emellett még szerintem a spanyolnak is lenne értelme, bár nem annyira könnyű mint mondják, de szép nyelv, a spanyolajkúak meg nagyon elnézőek a nyelvtanulókkal szemben, részben azért is készülök most C1-es DELE-re mert sok bátorítást kaptam az elején. Viszont egy kis nyelvnek is van értelme,úgyhogy csak bátorítalak,hogy tanulj egy harmadik nyelvet is.
máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Francia, spanyol. A többi hobbi nyelv. Mandarint el se kezd tanulni! Soha a büdös életben nem fog veled a kínai mandarinul beszélni tárgyaláson, hiába beszéled anyanyelvi szinten akár. Mindegyik külön tolmácsot hozz magával, elmondja neki mit akar mondani, ő meg elmondja angolul mit akar mondani neked. Nem, tolmácsnak se mehetsz el hozzájuk, mert saját nemzetükből hoznak tolmácsot.

Ugyanez a helyzet a japánokkal, arabokkal, stb.

jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!