Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Időhiányában hogy tudnék...

Időhiányában hogy tudnék nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetséges nyelvet tanulni ha kevés időm van rá ?
máj. 27. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Mozogj olyan nyelvi környezetben ahol az adott célnyelven beszélnek. Én például 1 évig nyaraltam a Bahama-szigeteken és rámragadt az angol valamint egy kevés spanyol is.
máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valami otthoni módszer kellene,köszönöm a válaszokat:)
máj. 27. 12:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg beépíteni a nyelvtanulást az egyéb teendőid közé. Pl. ha autóval közlekedsz közben hallgass hanganyagot, ha magyarul olvasol híreket próbád meg az adott nyelven (persze ehhez kell egy szint), ha tömegközlekedéssel utazol közben telefonon tudsz szótanuló kártyákat (anki, quizlet) tanulni. Ezen kívül ha van naponta/kétnaponta 15-20 perced arra, hogy nyelvet tanulj az is több, mint a semmi.
máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nektek mi vált be? Várnèk több választ hogyan tanultatok.
máj. 27. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

"Nektek mi vált be?"


Mesterséges intelligencia utána pedig discord szerveren szereztem 1-2 online "barátnőt" akik anyanyelvi szinten beszéltek és napi szinten pofáztam velük több órát így 1 éven belül simán megvolt a magabiztos középfok.

máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

[link]


Pont neked való. ;)

máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fülhallgató + tananyag.
máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!