Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehetséges 2 év alatt alapfokr...

Lehetséges 2 év alatt alapfokról felsőfokra jutni angolból? Mennyi tanulás kellene hozzá?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó tanárral, sok tanulással lehetséges!
2010. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A sok tanulással nem lenne gond :) Sajnos nincs pénzünk különtanárra.

Napi hány órát szánjak rá kb? Én olyan 2-re gondoltam, persze hétvégenként meg nyáron napi többre is.

2010. nov. 10. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Olvass sokat, beszelgess sokat, gyakorold a nyelvtant es menni fog
2010. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Ne haragudj, szerintem ez nem lehetséges. Minimum egy nyelvzseninek kéne lenned, ehhez már nem elég a szorgalom. Foglalkozz mindennap egy kicsit angollal, és folyamatosan fejlődni fogsz. Tudod, az ember minnél többet tanul, annál jobban rájön, hogy milyen sokat nem tud még. Majd ha már eljutsz olyan szintre, hogy látod 'az alagút végén a fényt' , akkor magadtól is tudni fogod, hogy mennyi tanulás szükséges még.
2010. nov. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Hát, próba szerencse! :)
2010. nov. 11. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!