Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Allons-y 1-2 után, milyen...

Allons-y 1-2 után, milyen nyelvkönyvet ajánlotok franciából, továbbhaladni?

Figyelt kérdés
Ha befejezem ezt a két kötetet, mihez fogjak, hogy fejlesszem a franciámat? Vagy ezzel a két kötettel már eljutottam a középfokú francia nyelvvizsga nyelvtani szintjére, és csak szavakat, kifejezéseket kell még tanulni?
2010. nov. 16. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
B1-es szintre jutsz el ezzel. B2 a középfokú nyelvvizsga szintje és én nem tudok tanácsot adni mert nem franciás vagyok de ezt a könyvet én is néztem már mert szeretnék tanulni fr-t. és milyen ez a könyv? neked bejön? egyedül tanulod vagy tanárral?
2010. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyedül tanulok belőle, de már régebben is tanultam franciát netről. Nekem tetszik a könyv, a hanganyagát pedig netről is le tudtam tölteni, legalább az ingyen volt:-) Sok a gyakorló feladat, és jók a nyelvtani magyarázatok. Én azt hittem, ennyi nyelvtan elég középfokra, mert ahogy belenéztem a második kötetbe, elég messzire eljut.
2010. nov. 19. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy elég mert pl. én németből B1-es szint végén voltam amikor beiratkoztam egy B2-s re de ott kb új nyelvtant nem tanultam csak alaposabban átvettük, de a szókincsem kb. a 20%-val nőtt.
2010. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!