Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Headway upper-intermediate...

Headway upper-intermediate workbook (kiegészítve Exam fright killer+Another step forward könyvekkel) alkalmas felkészülésre a felsőfokú nyelvvizsgához?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Another Step Forward-ot nem ismerem, sőt a keresőbe beírva se jött ki semmi, de a H. Upper még nem C1, csak egy erős B2, az Exam Fright Killerből van két szint, az Advanced alkalmas felsőfokra. De leginkább olvass újságokat. Eddig miből tanultál? A középfokúd már megvan?
2010. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a legelső találatot nem néztem meg, most látom, hogy az Another step felsőfokra készít fel, tehát nyilván jó. De az írásbelire is kell gondolni.
2010. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eddig is Headway-ből tanultam(az Intermediate-ből,magántanárnál) iskolában pedig New English File-ból(itt lassabb tempóban haladunk).Az Exam Fright-ból pedig a 50 advanced topics van meg.Az Another step forward: [link]


Természetesen mellé olvasok rengeteget,CNN, Nat Geo magazin természetesen angolul és még sok minden más...

Nagy elhivatottságot érzek a nyelv iránt, és szorgalmam határtalan. Szerintem sokkal könnyebb nyelvet tanulni, ha nem "kényszerből" tesszük azt. Ja,és a középfokúm természetesen már megvan.

2010. nov. 17. 18:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Írásbelire pedig az ECL kiadványa!!!
2010. nov. 17. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, akkor ez így jó. Legfontosabb a szókincs és a vizsgafeladatokban való rutinszerzés. Olvasás, filmek.
2010. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!