Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek hasznomra válhat...

Szerintetek hasznomra válhat a nyelvtanulásban a www.engle. Fw.hu oldal?

Figyelt kérdés
Az oldalon található feladatokkal tud-e fejlődni az angolom, vagy más jellegű feladatokat kéne keresnem.
2010. nov. 19. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy sikerült pont erre rábukkannod, ezerszámra találhatók megbízható oldalak az interneten, ez nem az. TELE-TELE-TELE-TELE van hibákkal, mindjárt a nyitóoldalon magyar helyesírási hibák tömkelegével (angoltanár egy szóba írandó, hosszú ő-t egyáltalán nem használ, pedig van neki), és a feladatlapokban is nyelvi-helyesírási hibák. Csak 3 percet töltöttem el vele, még visszanézek. A magyar nyelvű utasításokkal ellátott hagyományos feladattípusok sem felelnek meg a mai követelményeknek. Nem véletlen, hogy munkát csak szakképzettséggel lehet végezni, nem traccspartira járnak az emberek öt évig az angol szakra, majd utána a továbbképzések sorozatára. Nem jobb, mint ha egy önjelölt diploma nélkül akar fogat fúrni.

angoltanulas.lap.hu (rengeteg link) illetve otpercangol.hu, meg a gyk-n mások is tucatjával tudnak ajánlani valódi, hasznos oldalakat.

(Biztos az én üldözési mániám, de én ilyenkor arra gondolok, hogy a lap tulajdonosa valójában reklámozni akarja magát a gyk-en.)

2010. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit jobban átnéztem ezt az oldalt, egy katasztrófa! Írtam is egy olyan e-mailt a gazdájának, amit nem tesz az ablakba, szerintem a legjobb, amit tehet ezzel az oldallal, hogy megszünteti és megtanul angolul. Az igénytelenség netovábbja!
2010. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt, de ez az állítás, hogy én reklámozom az oldalam, az nem igaz. Ugyanis nem az én oldalam. Csak egy ismerősöm ajánlotta és gondoltam megkérdezem a Publikumot, hogy mi a véleménye róla. :)
2010. nov. 22. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyi fejlemény történt, hogy idáig négy baromi hosszú hibalistát küldtem neki és még két adag hátravan, egyik a levél, az illető kiírta az oldalára, hogy vannak még hiányosságok, ezért az oldal fel van függesztve, persze ugyanúgy olvasható minden. Remélem, elérem nála, hogy javítsa a hibákat (százas nagyságrend), addig ne használd az oldalt, mert több kárt okoz, mint használ. Ha ki lesz javítva, akkor legalább kárt okozni nem fog, de különösebb hasznot se, mert ennél jóval hasznosabb angol gyakorló oldalak vannak. Ezt a linket speciel nála találtam, és tényleg nagyon jó: www.learn-english-today.com

Az ismerősödnek, aki ajánlotta is számolj be, hogy egyelőre nem megbízható az oldal.

2010. nov. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!