Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németet szeretnék tanítani...

Németet szeretnék tanítani (különtanárként,16 évesen. ) Tippek? Illetve akinek van, némethez segédanyagot tud adni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, tv-ből tanultam németül (6évesen kezdtem el németül tv-zni), kb 9éves koromban már folyékonyan beszéltem. Aztán német kéttannyelvű gimnáziumba mentem. Most vagyok 11.-es. Egy 10.-est kéne tanítgatnom... de nem nagyon tudom, hogy hogyan kezdjek hozzá. És szerintetek mennyit kérjek 60percért? Vagy mennyit szoktak kérni így diákként?


(Aki német különtanár tudna linkelni esetleg oldalakat?)


előre is nagyon köszönöm!

16/l


2010. nov. 22. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Tudom, segítséget vársz a kérdésedre, de.. Az mindenképpen dicséretes, hogy folyékonyan beszélsz németül, és az is, hogy segíteni szeretnél a nálad fiatalabbnak. De tanítani... na az EGÉSZEN más dolog, nem véletlenül írtad, hogy nem tudod, hogy kezdj hozzá! A "tanítgatás" pedig kevés ehhez...

Gondold át, hogy valóban el akarod/MERED-e vállalni! Főleg pénzért... Mert ha csak egy egyszerű összeülünk és együtt tanulunk-ról lenne szó, az más lenne. Gondold át.

2010. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem véletlenül 5év a tanárképzés, amit te csinálnál csak maszatolás
2010. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!