Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Elakadtam egy nogyan fémet...

Elakadtam egy nogyan fémet levél megírásában. Mit javasolsz, folytassam?

Figyelt kérdés

Baráti levélről van szó.Nem azt szeretném, hogy leírjátok, hanem elakadtam és semmi sem jut az eszembe.Odáig jutottam,hogy megköszöntem a levelét és, hogy ne haragudjon, hogy eddig nem írtam, de nem volt időm.Nem tudom, hogy kellene rávezetnem a levél feladatára.

5 pontból áll a levél melyet ki kell fejtenem:

Milyen választék van a sulibüfében, miért kell az embereknek ott vásárolnia, WaS könnte man am Angebot andern?Wie sollte man starker auf die gesunde Ernahrung achten?(az utolsó 2 kérdést nem értem).


2010. nov. 23. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Az utolsó 2 kérdés:

A kínálaton mit lehetne változtatni?

Hogyan kellene jobban figyelni az egészséges táplálkozásra?


Bevezetés után írhatnád:

Du hast danach gefragt, wie ich das Angebot unseres Schulbüffets finde.

(Milyennek találom iskolánk büfé kínálatát.)


Bár nem tudom, mire kérdez rá a levél írója!?

2010. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Was könnte man am Angebot andern?

Mit lehetne a kinálatban megváltoztatni?


Wie sollte man starker auf die gesunde Ernahrung achten?

Hogyan lehetne fokozotabban az egészséges táplálkozásra figyelni?


A témára meg esetleg úgy tudnál áttérni, hogy leirod, hogy az iskolában szoktál délelött enni és erröl kicsit bövebben szeretnél mesélni, hogy milyen nálatok.

2010. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!Sokat segítettetek:)


nogyan fémet->megbolondult a gépem.:S

2010. nov. 23. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!