Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valami jó spanyol oldal...

Van valami jó spanyol oldal tanulásra esetleg képekkel?

Figyelt kérdés
Lécci irjatok ha igenvan leforditóm,de azért jó lenne :) . egyáltalán van értelme nekem folyékonyan megtanulni a spanyolt? :D úgysem jutok ki Spanyolországba,de nekem szörnyen tetszik,kicsit már tudom.Mennyi idő még megtanulom kb? :) köszi szépen
2009. jan. 14. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

www.e-spanyol.hu


Miert ne lenne ertelme? Ha ez megkerdojelezodik, akkor mar eleve felesleges elkezdened a tanulast. Egy nyelvnek mindig van ertelme.


Az idotartam lelkesedes, szorgalom es nyelverzek kerdese. En lelkesen, jo nyelverzekkel, szorgalommal (heti 4 ora) 8 honap alatt jutottam el olaszbol az alapoktol (0 tudasrol) a kozepfoku nyelvvizsgaig. A spanyol nehezsegben nem ter el ettol, ugyhogy akar 1 even belul megtanulhatod. A titok nyitja egy jo tankonyv (en is egyedul tanultam).

2009. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát mondjuk nekem az olasz nehezebbnek tűnik,barátnőm is tanulja iskolában, én például elolvasni sem tudom,hogy hogyan kell :D

de amúgy köszike :)

2009. jan. 15. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!