Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudok a neten (ingyen)...

Hol tudok a neten (ingyen) angolul tanulni?

Figyelt kérdés

Már nézegettem a gugliban, de nem jártam nagy sikerrel, ezért kérem a Ti segítségeteket és véleményeteket.

A neten, magamtól szeretnék tanulni angolul úgy, hogy már évek óta tanulom a nyelvet, pontosabban tanították. Az alap tudásom meg van hozzá, tehát nem kezdő vagyok. Valami olyan netes (és ingyenes) oldal, lecke kéne, amely tematikusan tartalmazza az anyagot. Mert elég nehéz úgy tanulni, hogy a neten össze-vissza keresgélem az angol leckéket...nincs véletlenül olyan oldal, amely rendesen leckékre bontja, és lehet is vele haladni, érthető és szerethető? (extra igényeimből leadok, nem kell, hogy szerethető legyen, csak, hogy legyen valami "útmutató" féle). A rendszeresség miatt lenne szükségem erre (az napi "5 perc" angolba régebben belekóstoltam, akkor nem tetszett, most újra elkezdtem, talán egynek nem rossz, de valami olyasmire lenne szükségem, amellyel terv szerint haladhatok (és aminek segítségével 2 éven belül elérhetném a nyelvvizsga szintet).

Bocsi, ha kicsit hosszú voltam. A válaszokat köszönöm:)


2010. dec. 14. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2010. dec. 15. 00:06
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van ingyé': *****


[link]


*****


Ezekkel elleszel egy darabig.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!:)
2010. dec. 15. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:
www.5percangol.hu
2010. dec. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
www.ringpercek.hu
2010. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!