Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Svéd nyelvből van nyelvvizsga...

Svéd nyelvből van nyelvvizsga lehetőség? És ha van, hol?

Figyelt kérdés
előre is köszi a segítő válaszokért.
2010. dec. 20. 01:32
 1/5 A kérdező kommentje:

még annyit, hogy csak középfok kéne, és ha valaki már volt, akkor mennyire nehéz a nyelvvizsga? mire fektetnek sokat? nyelvtan/beszéd....

/köszönöm/

2010. dec. 20. 01:33
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Ilyenkor miért nem tudod a googleba bepötyögni: svéd nyellvizsga?

És láss csodát

[link]

Ha meg ITK, akkor nyilván ugyanolyan, mint a többi itk-s nyelvvizsga.

2010. dec. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ennyit énis megtudtam csinálni, nem azért kérdeztem. De nem tudom mi az az ITK, És ezt az oldalt énis megtaláltam, csak nemtudtam rajta kiigazodni,mert mikor rámentem, hogy svéd, nemjött ki semmi, nem töltött sehova...

/amúgy meg csak érdeklődök, nemkell leharapni egyből a másik fejét, ez az oldal pont azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel, és ha nem tetszik valami, akkor nemkell rá írni..../

2010. dec. 20. 11:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék Svéd nyelvből középfokú nyelvvizsgát tenni és csak azt szeretném megkérdezni tőled, hogy már tudod, hogy hol fogod letenni ? Mert én is kerestem az interneten, de nem találtam róla semmit.
2011. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én még ilyenen nem igazán gondolkodtam, csak érdekel a nyelv. És ha eljutnék 1 jó kis szintre, akkor mért is ne?:)
2011. márc. 7. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!