Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olyanok, akik rémesen köhögnek...

Olyanok, akik rémesen köhögnek, miért nem tesznek valamit ellene - nyelvvizsgán, magnóhallgatáson, egy köhögős miatt alig értettem a szöveget, és pont nem lett meg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Talán mert nem tud mit tenni.

Mégis mire gondolsz? Mit tehetne? A köhögés nem egy akaratlagos dolog, nagyon sokféle dolog kiválthatja.

2011. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Van olyan, hogy az emberre pont akkor jön rá a köhögés, mikor nagyon nem kéne. Idegesség is kihozhatja. Vagy pont akkor akad meg a torkodon egy porszem, ami onnantól kezdve végig buzerálja a nyálkahártyádat. Nem direkt csinálta ő sem (kicsit úgy hangzik a kérdésed, mintha őt állítanád be bűnbaknak).

Valószínűleg azért nem tett ellene semmit, mert pl. nem volt nála innivaló, mentolos cukor, emiatt meg szerintem nem engednek ki csak úgy a vizsgáról.

2011. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Így jártál dolog. Lehet miatta bosszankodni.

De csak nem köhögte végig az egészet. Akkor azért kirakták volna, nem?

2011. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az érettségit krákogtam végig, de hidd el, nem szándékosan és poénból tettem. Nekem is legalább ugyanolyan kellemetlen volt, mint a többieknek.
2011. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Vizsgán lehet inni, cukrot szopogatni.
2011. jan. 5. 15:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ittam az érettségin, cukrot is szopogattam, a végén már levegőt sem nagyon vettem, mégsem ért egyik sem semmit, mert olyan beteg voltam.
2011. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Azt tudom, hogy lehet inni meg enni, de ha nem vitt be magával ilyesmiket, akkor egy kisebb köhécselés miatt nem fogják kiengedni szerintem. Érettségin is sokszorosan adminisztrálni kell az ilyen "esetet", szigorú időkorlát van. Nyelvvizsgán nem tudom, hogy működik, de kétlem, hogy sokkal lazábbak lennének a szabályok.

De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy ne mást hibáztass a bukásodért. Nyilván nem volt szándékos.

2011. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy ilyenkor lehet fellebbezni, ha csak 1 vagy 2 pont hiányzik, hogy meglegyen.
2011. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi, fél pont hiányzik.
2011. jan. 5. 20:35
 10/11 anonim válasza:
Hol vizsgáztál? Mikor? Majd szólsz ha a fellebbezésed sikerült?
2011. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!