Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki járt már a katedrába...

Aki járt már a katedrába nyelvtanfolyamra, tudna segíteni?

Figyelt kérdés

A februárban induló spanyol nyelvtanfolyam érdekelne, áprilisban lenne vége, heti 2X4 tanórában.

A nulláról indulnék, és arra lennék kíváncsi, hányszor kellene kijárnom a tanfolyamot(szinteket lépve)hogy legkésőbb 2012 júliusáig középfokúzni tudjak.

Számít a katedránál, hogy melyik városban jársz a tanfolyamra?


2011. jan. 5. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok, jövőre szeretnék egy új nyelvet tanulni :)
2011. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első kérdésedre nem tudom a választ,ezt talán Tőlük kellene megkérdezned,hogy hogyan alakul a menetrendjük.Ez persze a csoport szorgalmától is függ,de lehet menni magánúton is

A második kérdés:úgy tudom hogy ha egyik városba beiratkozol akkor Neked oda kell járnod ahol beiratkoztál.Még nincs olyan náluk hogy átmehetsz közben a másik városba,

2011. jan. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!