Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudok olasz, államilag...

Hol tudok olasz, államilag elismert nyelvvizsgát tenni?

Figyelt kérdés
A telcet és az eurót néztem, de egyiket se veszik be pluszpontnak, ötletek?
2009. jan. 30. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak ITK-Origo-n államilag elismert. A többit honosítani kell és ha mindez felvételihez kell... bizony okozhat gondot a határidők miatt.


A nyelvvizsga információi:

www.itk.hu

2009. jan. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és nem tudod kb mennyi időt vesz igénybe a honosítás? mert úgy hallottam itk-n nem mindenkit engednek át elsőre
2009. jan. 30. 17:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
miért nem veszik be plusz pontnak?
2009. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én úgy tudom, ha nem államilag elismert akkor nem
2009. jan. 30. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a telc es az euro miert nem allamilag elismert? en angolbol eurot, nemetbol telcet csinaltam, egyikkel sem volt gond. az olasz kivetel lenne?
2009. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
plusz pontnak minden nyelvvizsgát beírhatsz, az nem számít, hogy államilag vagy csak nemzetközileg elismert-e. Igazából a nemzetközileg elismert nyelvvizsga külföldi tanulás céljából fontos :) De mindkettő ér plusz pontot! nem hinném, hogy az olasz kivétel lenne.
2009. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
telcnél azt írták, hogy csak az angol és a német államilag elismert, az olasz, francia meg a többi államilag nem elimsert
2009. febr. 2. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!