Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó alapfokú nyelvvizsga...

Origó alapfokú nyelvvizsga minden feladatánál lehet szótárat használni? (olvasott szöveg értésénél is? )

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 11:35
 1/1 anonim válasza:

nyelvvizsgán általában egynyelvű szótárat lehet használni. én, amikor vizsgáztam, akkor alap-és középfokon is egynyelvűt használhattam. bár én Pitman-nál vizsgáztam. angoltanárom az Oxford Wordpower Dictionary for learners of English-t ajánlotta és meg is vettük. van hozzá cd is (legalábbis az enyémhez volt ajándékba, mert ilyen akció volt rá). drága volt, de nagyon hasznos, azóta is inkább ezt használom, mint angol-magyar szótárt. : )

kép róla, ha netán vennél, hogy tudd milyet keress:

[link]


a vizsgádhoz sok szerencsét : )

2011. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!