Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME Nyelvvizsga (angol középfok)?

Zulu02 kérdése:

BME Nyelvvizsga (angol középfok)?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Aki volt már BME-s angol középfokú nyelvvizsgán, (akár szóbelin vagy írásbelin)légyszi írja meg milyen volt a vizsga! Írásbelin mennyire voltak nehezek a feladatok, illetve hogy zajlott a szóbeli?Köszönöm!
2011. jan. 11. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

a szóbeli az írásbeli előtt volt egy nappal.

bemész angolul köszönsz elkérik a személyid.

nagyon aranyosak és segítőkészek a vizsgáztatók.

választhattál két kép közül,hogy miről szeretnél beszélni(pl.család és utazás)és nem a képről kell ugye beszélni,hanem a megadott témáról.

aztán volt egy szituációs feladat.pl.lakásvásárlás,amikor az egyik vizsgáztatóval beszélsz.

az írásbelin a fordítás nem volt szerintem könnyű,de egyébként nem nehezek a feladatok.

2011. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mikor vizsgázol és hol?
2011. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Május 25-én megyek vizsgázni. Te?
2011. jan. 12. 10:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs, össze-vissza írok,elnéztem:D Szóval május 21. az időpont, és Miskolcra megyek.
2011. jan. 12. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!