Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent pontosan az Inline-...

Mit jelent pontosan az Inline-Skating?

Figyelt kérdés
2 német tanárom van,az egyik a görkorit mondja rá,a másik valami fedett pályás korcsolyázást. ugye angol eredetű szó,megkérdezett az egyik német egy angol tanárt,aki mondott rá valamit,de mire volt óránk a tanárral elfelejtette. illetve a e Experte-n az mit jelent? arra is 2 különbözőt mondtak..
2011. jan. 11. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Arany bogaram.. Látszik, hogy neked is előbb a szád jár és csak utána gondolkozol...

[link]

Amúgy csak beírtam a google-be ezt a szót és rákattintottam az első linkre.. Ha ott nem jött volna ki megnézem a képeknél.. A másik pedig vagyis az experte szó: szakértelmet jelent (e nélkül...) Ez általában egy magasabb színvonalra értendő. Szóval valaki kezdő valaki haladó valaki pedig már "expert" szinten űzi az adott valamit.

2011. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az "In-line" (vonalban)a görkorcsolya kerekeire utal, hogy egymás előtt és mögött egy vonalban helyezkednek el.

Az inline-skating tehát olyan görkorcsolyával való korcsolyázást jelent, aminek a kerekei nem egymás mellett vannak - ezt egyébként roller-skating-nek hívják.


Az angolban olyan van, hogy expert, és az többnyire szakértőt/szakembert/profit jelent.

2011. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát igazából németbe kérdeztem az Experte-t is,de gondolom ugyanaz. Köszi mindkettőtöknek.
2011. jan. 12. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!