Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mint szülő, szeretnéd hogy a...

Mint szülő, szeretnéd hogy a gyermeked a középiskolába oroszul tanuljon? Támogatnád ha ezt találná ki?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Az én anyukám hülyének nézett, amikor kitaláltam, bár én harmadik nyelvként tanulom. Neki rossz emlékei vannak az orosz nyelvről, de szerintem nagyon szép és egyre hasznosabb.

18/F

2011. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom mi a baj az orosszal.. szerintem van jövője, angolul és németül mindenki tud..
2011. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan nyelvet, ami nem érdekli, úgysem fogja megtanulni soha rendesen, csak azért mert állítólag hasznos neki.

Ha ő találta ki, gondolom érdekli a nyelv mellett a kultúrája is, így valószínűleg szívesen fogja tanulni, szóval támogatnám.

2011. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha angolt is tanul mellette feltétlenül, azt mondják ez lesz az új német néhány év múlva és nagyon megéri tanulni, egy csomó felnőtt barátom is tanulja.
2011. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Én általánosba járok és 5.-től tanulom. De már 4.-ben volt szakkör szinten. Ugye 2. idegen nyelvként. Én nagyon szeretem, csak sajnos, alig van valahol valamelyik suliban ahova menni szeretnék orosz :( Szerintem tök jó, és hasznos is. Nekem semmi bajom sincs vele.
2011. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Amúgy egyre több iskolában kezdik tanítani. mondom a mi sulinkba már rég van. CSak sajnos ugye kevés gimibe van, vagy ha van is kezdő szinten, és meg nem tartom magam kezdőnek benne...

13/L (8. osztály)

2011. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem támogatnám, sőt!!! Nem számít,hogy van-e jövője, érzelmi okok miatt nem akarnám.
2011. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Támogatnám, persze, de ha előtte még nem tanult angolt, akkor elmondanám neki, hogy majd angolul is meg kell tanulnia.
2011. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

persze támogatnám

de az angol fontosabb!!

2011. jan. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!