Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Itthon beszamitjak a Cambridge...

Itthon beszamitjak a Cambridge Proficiency Exam-et az erettsegi pontokba? Kell hitelesittetni? A segitseget elore is koszonom.

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 02:43
 1/3 anonim ***** válasza:

"Típus: nemzetközi honosítható, egynyelvű


A legmagasabb szintű Cambridge-i vizsga. Szinte már anyanyelvi tudást követel. Szerte a világon mindenütt elismerik és elfogadják.



A legmagasabb szintû Cambridge-i vizsga. Szinte anyanyelvi tudást követel. Világszerte elismert és elfogadott nyelvvizsga.


Felsõfokú C típusú állami nyelvvizsgához különbözeti vizsgát kell tenni. Mindhárom sikeres minősítésű CPE nyelvvizsga honosítható."

2011. jan. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az még lemaradt:


Az érettségin nem számítják be, hanem a felvételin. Gondolom érted mire gondolok. A nyelvvizsga nem váltja ki az érettségit, hanem külön jelent pluszpontot a felvételiben.


De akinek C2-es vizsgája van, annak az emelt angol is kisujjból menni fog.

2011. jan. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen, a felveteli tobbletpontra gondoltam, elnezest :)

koszonom a segitseget!!!

a helyzet az, hogy utanajartam a honositasnak es 35 munkanap utan kuldik csak meg (burokracia). viszont nem vagyok biztos abban, hogy az e-fevetelin elfogadjak-e az angol dokumentumszamot es kesobb be lehet-e csatolni a honositast. 40 pluszpont az 40 pluszpont...

esetleg errol tudnal/tok valami tobbet mondani?

Elore is koszonom

2011. jan. 18. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!