Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euró nyelviskoláról vélemények...

Euró nyelviskoláról vélemények? Intenzív tanfolyam tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Részt vettem már régebben nyelvtanfolyamon páron, és szövegértésben jó vagyok, de nyelvtanban nem annyira. Ezért gondoltam egy intenzív 100 órás tanfolyamra. Szerintetek az elég lehet? Ez Euróban ez 44e ft-ba fáj, tudtok ennél olcsóbbat, vagy jobbat? Ki hova járt sikeres középfokú angol nyelvvizsgája előtt?
2009. febr. 3. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

szia! én ide jártam nyáron felsőfok előkészítőre és nekem nem jött be. :( több nyelviskolába jártam már és ez tetszett a legkevésbé. a tanár túl sokat beszélt magyarul, nem sokat tanultunk, csak (szerintem) nem túl hasznos szavakat... beszédet szinte egyáltalán nem gyakoroltunk, a felsőfokú írásbelin átmentem, a szóbelin megbuktam. :( de lehet, hogy én azért is éreztem rosszul magam, mert 17 voltam és az összes csoporttársam felnőtt volt...

középfok előtt az International House-ba jártam (de az elég rég volt, 2 éve) nem intenzívre, hanem hétfő-szerdaira és az jó volt, anyanyelvű jófej tanár, sok beszéld gyakorlás, jó csoport és az IH nyelvvizsgájára mentem utána és 80%os lett a beszéd része meg 92% :) szóval én az IH-t ajánlom, nekem ez vált be

2009. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!