Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan NÉMET tanfolyam...

Van olyan NÉMET tanfolyam Bp-en ahol kistanárok tanítanak olcsón?

Figyelt kérdés
tehát ilyen gyakorló órára gondoltam ahol nem gyakorló kistanárok tanítanak :)
2011. jan. 26. 11:23
 1/1 nagytimiandi válasza:

Hello!


Nem tudom, hogy van-e olyan német tanfolyam, ahol "kistanárok" tanítanak... Szerintem nincs, mert manapság minden nyelviskola diplomát követel a tanáraitól. A nyelviskolás tanfolyamdíjai közel egyformák, így csak pár ezer forint különbség lehet közöttük.

Miért nem próbálsz meg keresni magántanárt. Vannak olyanok, akik az átlag ár alatt vállalnak órát, mert nem tanárok, és mégis fel tudnak készíteni nyelvvizsgára.

A magántanár előnye, hogy az órán egyedül vagy és csak veled foglalkozik, így sokkal gyorsabban és hatékonyabban tudtok haladni.

Ha esetleg érdekelne magántanár, akkor ajánlanék valakit. Kérlek írj vissza!

2011. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!