Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék gyerekeket tanítani...

Szeretnék gyerekeket tanítani angolul pl. oviban!?

Figyelt kérdés
mit kell tennem ehez?
2011. jan. 29. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemzetiségi óvodapedagógusnak kell menned!
2011. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazándiból én még suliba járok(jövőre érettségizek) és már most gondoltam.
2011. jan. 29. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
esélytelen. A kisgyerekekhez komoly pedagógia kell, amit évekig tanulnak, és nézd végig a tanáraidat, így is milyen némelyik. Elrontod, elrontottad egy egész életre az iylen kicsiket, nagy felelősség, és amúgy se alkalmazna senki szerintem, bocsi.
2011. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

több helyről hallottam egyébként ,hogy nyelvvizsgával lehet.

mindegy majd megérdeklődöm azért.

2011. jan. 29. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm német nemzetiségi óvodapedagógusnak tanul. Nem tudom pontosan kellett e nyelvvizsga ahhoz hogy bekerüljön, de német nyelvű felvételi volt. Első voltam!
2011. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi


és egyébként hol lehet nemzetiségi pedagógusnak tanulni?

2011. jan. 30. 10:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy angol van-e. Nálunk így határ mentén német, horvát van, meg talán cigány. De hallottam már szerbről, szlovákról is... tehát a szomszédos országok nyelveiből biztosan van, hogy angol van e az már közel sem annyira biztos. A másik megoldás, egy angol tanári, és egy óvodapedagógusi ami mondjuk már kicsit nagyobb falat...
2011. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi.
2011. jan. 30. 16:08
 9/9 anonim válasza:
Én az ELTE-TÓK óvodapedagógia szakára járok és angol foglalkozások vezetésére szakosodom. Szerintem a tanítós/ovis egyetemi karok közül csak az eltén lehet angolra szakosodni. Nagyon jó egyébként, tudom ajánlani. Ahhoz, hogy oviban taníts (még ha csak angol foglalkozást tarts is), mindenképp óvónőnek kell lenned, vagy talán dadusnak legalább.
2012. jan. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!