Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Itthoni intenzív spanyol...

Itthoni intenzív spanyol tanulással, tanár nélkül el lehet jutni legalább a középfokú nyelvvizsgáig? Vagy mindenképpen kell hozzá tanfolyam?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

én külön tanárral tanultam, és átlagos erőfeszítéssel 4 év alatt felsőfokúm lett. De 1-2 jó könyv, például a Colores könyvek, meg egy nyelvtani összefoglaló könyv segítségével, CD hallgatása mellett, jó sok kitartással igen, el lehet jutni addig. Bár spanyolból nincsen túl sok nyelvvizsgára felkészítő könyv.

De amúgy nem egy nehéz nyelv, én nagyon szeretem. bár azért vannak a nyelvtannak bonyolultabb részei, középfokú előtt nem árt eljárni mondjuk egy hónapig tanárhoz.

Amúgy pl a zenehallgatás sokat dob a dolgon.


Hajrá! :)

2011. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írásbeli részre fel tudsz készülni simán, viszont ha nincs lehetőséged beszélni, még akár skype-on is, a szóbeli nehezen fog menni.

De nem lehetetlen. Sok sikert!

2011. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D Azt hiszem ,azért el fogok menni tanfolyamra:D
2011. febr. 4. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!