Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék nyáron Angliában...

Szeretnék nyáron Angliában tanulni legalább 1 hónapig, hogy tanuljam az angolt. Mit javasoltok? 17L

Figyelt kérdés

Olvasgattam ilyen programokról, hogy ki lehet menni úgy tanulni, mintha iskolába mennék, és bentlakás... De az kicsit drága, legalábbis amit nézegettem. Egy hónapért 950 GBP-t kicsit soknak tartok :S (és ez csak a tandíj)

A szüleim ki tudnák fizetni, de mivel válság van 2 éve, nem jöhet szóba...

Járok magántanárhoz, de szerintem ott ahol rá vagyok teljesen kényszerítve arra, hogy használjam, sokkal többet fejlődnék, nagy ugrás lenne ez nekem nyáron.

Nincs ötletetek?


Köszi előre is!


2011. febr. 7. 18:02
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja és minden nap angolozok, olvasom a Harry Pottert angolul, ha csak tudok filmet nézek. De ez akkor sem olyan szintű fejlődés.


Amúgy romániai vagyok.

2011. febr. 7. 18:03
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyárra betöltöd a 18-at?
2011. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem..
2011. febr. 7. 18:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Kár... ebben az esetben sajnos nem tudok jó ötlettel szolgálni :S
2011. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek a nyari tanfolyamok mind eleg dragak, es nem minden esetben kifizetodoek, mivel sok fiatal nem azert megy el ilyenekre hogy valoban fejlessze a nyelvtudasat, hanem hogy bulizzon szulok nelkul (nekem legalabb is ez a tapasztalatom).

En a helyedben utananeznek hogy Magyarorszagon milyen angol nyelvi taborok vannak, majd erdeklodni olyanoknak akik mar voltak ilyeneken, hogy mennyire jok es hogy mennyire eri meg.

Nekem nyelv es szokincsfejlesztes szempontjabol amugy az olvasas segitett sokat, valamint egy csomo filmet is neztem felirat nelkul.

2011. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. febr. 9. 18:59
 7/10 anonim ***** válasza:

nézegess neten ösztöndíjak után. én 17 évesen kimentem Németországba 1 hónapra teljesen ingyen egy válogatott 10 fős csoporttal az országból,és az egész országot körbejártuk,elvittek még az Európa Parlamentbe,Luxemburgba is.Hotelekben laktunk,mindezt teljesen ingyen.:)

Ehhez nem kell kis zseninek lenni,én egy erős szakközépből vagyok,csak éppen mindenem a német nyelv..biztos vannak hasonlók angol országokba,pl nálunk a suliban mindig vannak ösztöndíj katalógusok,lehet nálatok is,csak nem tudsz róla..:)

2011. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hol lehet ilyen ösztöndíjakat keresni? Nagyon tetszene :) A mi sulinkba nem szoktak ilyesmiket hozni. De amúgy Erdély 3adik legjobb iskolájába járok.
2011. febr. 9. 21:42
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


ezt a kettőt találtam neked hirtelen,remélem megtetszik valami..:)

(előző voltam)

2011. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Ezeket már én is láttam, elég sokba kerülnek. Ez a baj, de majd csak lesz valahogy.

Vagy max marad a sokatolvasás, ilyesmik :)

2011. febr. 15. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!