Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanult valaki EF nyelviskoláva...

Tanult valaki EF nyelviskolával külföldön?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?
2011. febr. 14. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én voltam, Londonban.

Kérdezz! :)

2011. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon jónak tűnnek. Igazából tapasztalatokat várok...
2011. febr. 22. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Három hétig voltam velük Londonban, a csoporttársaim és a tanárom is nagyon jófej volt. Azt bántam csak, hogy a szintfelmérő egy tesztből állt csak, ami érthető, mert elég sokan voltunk, akiket szét kellett bontani csoportokra, de emiatt én egy kicsivel erősebb csoportba kerültem, mint ahova kellett volna, de ahogy észrevettem, nem én voltam az egyetlen hasonló helyzetben lévő.

Volt, hogy be kellett mennünk a városba, adott feladatokat kaptunk, például, hogy menjünk oda egy rendőrhöz és kérjük meg, hagy készítsünk vele közös fotót, az órák is interaktívak voltak, beszéltettek minket meg zenét hallgattunk, volt, amikor rajzfilmet néztünk, szóval jól elvoltam, bár nem tanultam meg angolul, de ez persze gondolom, személyfüggő. Az biztos, hogy határozottabbá váltam, és bár az elején féltem odamenni az emberekhez segítséget kérni, ha valamiben elakadtam, pár nap után már simán ment.


A szállás az apartmanszerűség volt, egy lakás, benne két fürdő két négyágyas szoba meg volt nappali, tévével, telefonnal, mosógéppel, vasalóval, stb.

Direkt úgy válogatták össze, hogy ne legyen két egynemzetiségű egy apartmanban, ők is jófejek voltak.

Onnan az iskoláig kb. félóra alatt értem be, ha lassan mentem, jó helyen volt mindkettő.


Szóval összességében én nagyon élveztem, és ha lehetőségem (pénzem) adódna rá, hogy még egyszer kimenjek bárhova nyelvet tanulni, szerintem őket választanám.

2011. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!