Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó nyelvvizsga honlapján...

Origó nyelvvizsga honlapján így van megadva a szóbeli vizsgaidőpont: 2011. május 6-20. Előre nem lehet tudni, melyik nap fognak behívni?

Figyelt kérdés
Mert május 7-re szintén bejelentkeznék egy más típusú írásbeli nyelvvizsgára. De ha egy napra teszik a szóbelivel, nem jelentkeznék. Lehet ezt előre tudni?
2011. febr. 24. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnos előre nem lehet tudni, hogy neked mikor lesz a vizsgád, ez csak akkor fogod megtudni, ha jön az értesítő levél amelyben benne van az időpont is, és külön időben szokott lenni a magnó és a beszéd is
2011. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lehet előre tudni, annak idején ezt mondták a telefonban. Nekem egy napon volt a szóbeli és a magnó, és kb. 2-3 héttel a vizsga előtt küldték az értesítőt.
2011. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Írásbelit Dexam-osat akarok tenni, ami május 7-én lenne. Az Origós is és a Dexam-ost is egy intézményben bonyolítják (fősuli). Lehet így is ütközés az időpontokban? Figyelembe veszik egyáltalán egymást? Ha felhívom a főiskolát, tudnak esetleg segíteni?
2011. febr. 24. 22:29
 4/8 anonim válasza:

igen, sajnos csak előtte 2-3 héttel küldik ki az időpontot.. a fősuli biztos segít.


kicsit off, de te is felvételire akarod megcsinálni?:D Addig vajon kiküldik a bizit?

2011. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak! Nekem nem a felvételihez kell, a diplomámat szeretném már kézhez kapni. :P
2011. febr. 27. 00:37
 6/8 anonim válasza:
az ugyanaz..:D nekem is ahhoz kellene meg a mesterképzéshez.. csak azzal riogatnak hogy a májusival nem érkezik meg a júliusig a bizi..:S
2011. febr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! A vizsga áprilisban lesz, úgyhogy az még megjön simán júniusig.
2011. febr. 27. 22:02
 8/8 A kérdező kommentje:
ÚÚ, bocsi előre gondolkodtam. Én úgy döntöttem, megpróbálom az áprilisit. Hátha...
2011. febr. 27. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!