Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol 10 mondatos fogalmazást...

Angol 10 mondatos fogalmazást kell irnom. A szövegnek ugy kell kezdődnie: "If I were the headmaster of this scool, I would....Az egész szöveget Second Conditional-ba kell irni. Valaki segítene benne?

Figyelt kérdés
Léccike irja meg nekem valaki.Elöre is köszike!
2009. febr. 18. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
hát ha leírod magyarul segítünk,de helyetted nem írjuk meg
2009. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha konkrét kérdésed lenne, akkor abban tudnánk, és szívesen is segítenénk, de a házi feladat azért van hogy egyáltalán nekiállj, mer gyakorlás nélkül soha nem fogsz megtanulni angolul. Ez ráadásul egy olyan téma hogy ha nem abba az iskolába járunk ahova te, akkor esélytelen jól megírni, mivel nem ismerjük az adott környezetet.
2009. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Írja meg Neked valaki?

Ne haragudj már, de mit képzelsz? Mik vagyunk mi, akik itt vagyunk? Kutyák? Csicskák?


Te kaptad a feladatot, írd meg magad. Míg kiírtad volna a kérdésed, azt a 10 mondatot igazán meg tudtad volna magad is írni!


Az eszem megáll, komolyan mondom.



Egyébként, csak, h tudd, miről kellene írnod:

Ha Te lennél az iskola igazgató, mit szeretnél az iskolában...

pl: szeretnék büfét - I would like a buffet in the school

stb.

2009. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Hát láthatod mi így nagyon nem tudunk segíteni...

Én meg amúgysem vagyok angolos, de azért írok vélaszt mert lehet ha segíthetek.

www.webforditas.hu

Itt sok nyelven tudsz fordítgatni kedvedre, inegyn, több mondatot is akár.

Remélem segítettem.

:)

2009. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, utolsó előtti vagyok.

A webforditas.hu nagyon nem figyel a nyelvtani helyességre, szó szerint fordít, nem szabályok szerint. Nem megbízható.

2009. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor bocs, nem szóltam. Nekem nagyon nincs is szükségem rá. Akkor vlmi más kell neked hogy segítsen. Bocs még egyszer, csak segíteni akartam :)
2009. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!