Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehet, hogy buta kérdés, de...

Lehet, hogy buta kérdés, de pl. Telc-nyelvvizsgán rotringgal is lehet írni vagy csak ceruzával?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted a rottring az mi?
2011. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja, hát nem tudom, hogy így írják-e, de az a töltőceruza vagy mi. :)
2011. márc. 14. 15:22
 3/10 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsi, most csináltam végképp hülyét magamból. :D
2011. márc. 14. 15:23
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor lenne még egy kérdésem, hátha tudom tovább fokozni a dolgot. :D

2 érvényes fényképes igazolványt kérnek, de nekem csak egy van. Ilyenkor mi van?

És köszi a választ! :)

2011. márc. 14. 15:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ceruzával írnék, mert vastagabb mint a rotring, de elméletileg rotringgal is lehet, csak jobb szerintem hegyből is 2B-set venni.
2011. márc. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ceruzával írj, mert szkennelve küldik el javítani németországba és a rotring nem biztos, hogy átmegy a szkenneren és ha amiatt buksz, az nagyon szar... én a levél miatt buktam, mert olvashatatlanul ment át valószínűleg, mivel 0 pontot kaptam rá... a második vizsgám 4B-s ceruzával írtam, jól rányomva, sikerült is :D
2011. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogy van angolul a rotring? Mechanical PENCIL. Mint láthatod, ez is pencil :D Igen, lehet, én is azzal írtam. A válaszokat jól be kell satírozni, hogy látszódjon, ennyi a dolog nyitja.

Szerintem az eredetit küldik ki Németországba(ez a leglogikusabb, ha belegondol az ember). Inkább arra figyelj, hogy kevés hely van a levélnek nagyon.


Utolsó: nem a ceruza miatt buktál te meg a levélen, hanem vagy azért, mert olyan rondán írtál, hogy nem tudták elolvasni, vagy mert nem azt írtad, amit kértek.


Elég egy igazolvány is, én is annyit vittem(nincs is több). Sok szerencsét :D

2011. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tuti infó az, hogy szkennelve küldik ki, a vizsgaközpont vezetője mondta, ha azt küldik vissza, hogy több mint 50%-a olvashatatlan, akkor nézik át az eredetit... A levélben tényleg volt hülyeség, de igazából mind1is...


kérdező: arra figyelj, hogy tényleg jól be legyen satítozva a válasz

2011. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat, akkor viszek 2B-s ceruzát, végül is kibírom! :)


ma 19:31: Mentségemre legyen mondva, hogy nem angolból megyek... :D

2011. márc. 14. 23:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaa, tut mir leid, de akkor legalább mág ezt is tudod :)
2011. márc. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!