Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy külföldi nyelviskolában 3...

Egy külföldi nyelviskolában 3 hónap alatt mennyit lehet fejlődni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokat. En full megtnultam a nyelvet. Magyarul nem beszelsz 3 honapot,csak az adott nyelvet.erdemes kimenni.

Otthon suliban evekig tanutam, alig ment. kint 3 honap utan folyekonyan beszeltem. Es a mai napig nem felejtettem el

2011. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm három 8 hetes intenzív tanfolyamot végzett el Goethe Intézetnél Németországban, és teljesen kezdőről indulva megcsinálta a ZMP-t, amit itthon az eredménye miatt felsőfokra honosítottak. Délelőtt órák voltak, délután is mindig társaságban volt, így lényegében egész nap németül beszélt. Ha valaki suli után hazamegy, és csak magának elvan, akkor nyilván lassabban érik az eredmény.
2011. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek sikerül..Egy jó barátnőm 4 hónapos angol intenzív tanfolyamon vett rész Angliában,és az alapfokig jutott el..Egyszerűen képtelen tovább haladni,mintha leblokkolna..Arról nem is beszélve,hogy sok brazillal volt egy csoportban és állandóan portugálul kommunikáltak,evvel is zavarva az órát.
2011. márc. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!