Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga. (bővebben a...

Nyelvvizsga. (bővebben a kérdésben)?

Figyelt kérdés
Megtudakoltam, hogy a "labor", vagyis a hallgatás utáni szövegértés nem az írásbelihez, hanem elvileg a szóbelihez tartozik. A szóbeli rész az 62%-al meg lett. Most, ha ne adjisten nem sikerül a labor rész, akkor ugye a beszéd, a tényleges szóbeli nem úszik el, az megmarad ugye?
2011. márc. 25. 20:15
 1/4 A kérdező kommentje:

Pannon nyelvvizsga, angol közép. 2 napja volt a szóbeli, az meg lett, holnap írásbeli + labor (csak nekem furcsa, hogy a labor a szóbeli része), de remélem amit megcsináltam tegnapelőtt, az már KÉSZ!

Vagy hogy van ez? o.O

2011. márc. 25. 20:19
 2/4 anonim ***** válasza:

A hallás utáni szövegértés egyértelmű, hogy a szóbeli része, de ugyanúgy csoportosan szervezik, mint az írásbelit, így egymás utánra szokás szervezni.

A szóbeli beszélgetés 62% sajna nem túl sok. Én a BME-t ismerem, ott a beszélgetés és a hallás utáni értés 50-50%-át adják a pontoknak, tehát a BME-n minimum 58%-ot kellene hallgatni a 62%-os beszélgetéssel. Ha nem sikerül a labor, jobban mondva a labor és a beszélgetés együtt 60%, akkor a beszélgetésed ugrik. De hogy a Pannonnál is így van-e, ezt nem tudom.

2011. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Mondjuk nem jó hír... :/

Igazság az, hogy szinte mindenkinek ilyen 60% körüli, "épp hogy meg lett" teljesítmény lett...

Persze lehet, hogy a vizsgáztatók szigorúak voltak, vagy rossz napjuk volt, ettől is függ :S

Én is csodálkoztam, hogy így lepontoztak, pedig nem vagyok rossz angol beszédben, és úgy érzem, ott is jól teljesítettem...hát remélem holnap a legjobbakat.

2011. márc. 25. 22:13
 4/4 anonim válasza:

én voltam már pannon írásbeli és szóbeli nyelvvizsgán is.amikor az írásbelin voltam akkor volt a labor is.a szóbeli meg külön volt.az írásbeli sikerült,és a labor is, de a szóbeli nem..(1pont híján)

most megyek majd szóbelire újra, de akkor kell mennem a laborra is újra??

2012. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!