Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Bérvizsgázó nyelvvizsgán....

Bérvizsgázó nyelvvizsgán. Találkozott valaki már ilyen esettel? Hogyan lehet megcsinálni? Lebukásnál mi a következménye?

Figyelt kérdés
Jól tudok angolul és egy ismerősöm megkérdezte,akivel kicsit hasonlítunk egymásra hogy elmennék-e helyette nyelvvizsgázni pénzért persze. Nem tudom, hogy el merjem-e vállalni. Konkrét sztorit tud valaki?
2011. márc. 26. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
bűncselekmény,mivel visszaélsz az irataival.
2011. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
személyit kell vinni vizsgára. elég nehéz csalni.
2011. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Meg lehet csinálni, én vizsgáztam már más helyett angol középfokú nyelvvizsgán és nem buktam le. Ha valakit érdekel a dolog írjon privit és akár meg is egyezhetünk (lány vagyok, szóval csak lányok írjanak :D )

Kérdezőnek pedig adhatok pár tippet szintén emailben ;D

2011. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Simán meg lehet csinálni, ha egy kicsit hasonlítasz az illetőre!

Én nem csináltam még ilyet (és szerintem nem is fogok :P), nemrég nyelvvizsgáztam. A személyimet vittem el, ami már lassan lejár, szóval elég sokat változtam azóta :) Ott még hosszú, frufrus hajam volt, most meg rövid, teljesen más a frizum... A vizsgafelügyelő megnézte a képet, nem szólt semmit, és aláírtam a papírt. Ennyi, szóbelin meg se nézték az irataimat :)

Ha nem izgulsz, és egy kicsit tényleg hasonlítasz az illetőre, nem buksz le.

2011. márc. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én irodalom versenyre menten húgom helyett. :) Senkinek nem tűnt fel.
2011. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hmmm. Ez engem is érdekelne...
2011. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia. Jó régi a kérdés ugyan, csak kíváncsi vagyok, hogy sikerült e a nyelvvizsgàt megszerezned? És ha igen hogyan? Én is hasonló problémával küzdök mint anno te.
2014. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!