Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 40 éves kor felett kell a...

40 éves kor felett kell a diplomához nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

A diploma feltétele a nyelvvizsga.

Miért lenne ez életkorhoz kötve??

2011. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Ez jó! Már miért ne kellene?

Most addig oda sem adják a diplomát, amíg nincs meg a nyelvvizsga.

Ha meg már akkor volt diplomád, amikor ez még nem volt feltétel, akkor le kellene tenni, mert mondjuk munkahelyváltásnál nem valószínű, hogy elfogadják így a diplomádat.

2011. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én viszont úgy tudom, hogy nem kell. Legalábbis néhány éve még biztos, hogy nem kellet, ha már betöltötted a 40-et, amikor elkezdted a felsőfokú tanulmányaidat. Viszont, hogy még most is igy van-e, arra azért nem vennék mérget.
2011. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Amikor én diplomáztam, a 40 fölöttieknek nem kellett nyelvvizsga a diplomához. (2009-ben végeztem) Kérdezz rá a Tanulmányi Osztályon, ott megmondják neked.
2011. ápr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem kell nyelvvizsga!
2011. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
ez nem függ az életkortól. miért is függne?
2011. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én 2005-ben diplomáztam, és akkor nem kellett a 40 felettieknek nyelvvizsga. Mindenesetre egy kérdést a Tanulmányi osztályon megér :)
2011. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most sem kell, de csak abban az esetben, ha elmúltál 40 éves, miután elkezdted a tanulmányaidat. Ha mondjuk te 38 évesen kezdted el, és 42 évesen fejezed be, akkor kell nyelvvizsga, mert mégpedig azért, mert 40 éves kor előtt kezdtél bele.
2011. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 silverboy válasza:
100%

Nem. nem kell. Jobb ha tőlem tudod. most csináltam meg. 40 éves kor felett, aki így diplomázik, mentességet kap.Tudom ciki meg minden, meg nemigaccságos , de nem kell. Görbebothoz már minek -így gondolja a rendszer. Akkor meg miért a dipi? Talán takarításhoz. Em tom. De ez benne van a felnőttképzésről szóló akármiben. ÉS iskola rendszerűről beszélek. Nem holmi tanfolyásokról. Nem kell nyelvvizsga 40 felettieknek. Mentességet kapnak. Hidd el. Túl vagyok a dolgon. Most. Szal ez friss infó (2011-et írunk)

:)

2011. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem kell!!!
2011. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!