Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol vizsga. Hogyan csináljam...

Angol vizsga. Hogyan csináljam? FONTOS! (lent)

Figyelt kérdés

Jövő héten nyelvvizsgázni megyek, középszinten. Folyamatosan tanultam rá, így már csak ismételni kell, viszont akadnak tételek, amiket keverek vagy elég homályosan emlékszem rá, pedig már megtanultam. :(

Hogyan kerülhetném el, hogy majd élesben is összekeverjem őket, pláne a nagy izgalom közepette?? Valami tipp vagy tanács??


2011. ápr. 9. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne így tanulj. Mert az oké, hogy bemagolod a kidolgozott tételek, de ha belekérdez a vizsgáztató?

Igeidőket tanuld, olvass rengeteg angol szövet , nézz magyar felirattal filmet stb.

Én is így készülök és semmit nem magolok be, mert tényleg összekevered akkor meg vége.....

Sok sikert :)

2011. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kifejezéseket/szavakat tanultam, és úgy rögzítettem, hogy a témában mondatokat találtam ki velük. Mindegyikkel mást.
2011. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én lusta voltam tanulni, és igy is simán meglett...
2011. ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!