Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Holnap nyelvvizsgám lesz ECL,...

Holnap nyelvvizsgám lesz ECL, hogy zajlik a szóbeli?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

bemész a partnerrel, lesznek bevezető kérdések (mesélj magadról, honnan jöttél), egymást is kell majd kérdezgetnetek.

Ezen kívül kaptok témát amiről szintén dumálnotok kell, meg egy-egy képet is.

Semmi extra, velem nagyon jófejek voltak (Kaposvár), ha nem értettem valamit akkor rávezettek, ha elakadtam akkor segítettek kérdésekkel. Nagyon korrekt volt a pontozás is.

ECL-en a listening az egyetlen ami néha húzós, a többi megfelelő szókinccsel gyerekjáték.

2011. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem ismerős a vizsgapartner és idegennel kell vizsgáznom, az mennyire gázos? Kicsit félek.
2011. ápr. 14. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor azt fogják mondani nektek a bevezető kérdéseknél, hogy kicsit beszélgessetek és ismerjétek meg egymást. Ez csak 2-3 perc, utána egymástól függetlenül fog menni a dolog. :)
2011. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

én is ma voltam :)

neked hogy sikerült?

2011. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hú hát nagyon remélem hogy jól :) Neked?
2011. ápr. 15. 18:02
 6/6 anonim válasza:

Én is úgy érzem hogy jól, legalábbis remélem! :D

Amúgy én Egerben vizsgáztam, te?

az írásbelitől egy kicsit félek :S

2011. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!