Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy megtanuljak szeptemberig angolul és oroszul?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és magamtól csak úgy elkezdtem tanulni oroszt és angolt.Mert nagyon megtetszettek.Már egész jól tudok beszélni.Persze ezt köszönhetem az orosz és angol barátaimnak akikkel msn-en beszélek.Sokkal könnyeb mint az iskolában.Megszeretnék teljesen tanulni mindkét nyelven szeptemberig.Szerintetek van rá esély?(köszönöm a válaszokat)
2011. ápr. 18. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
mi az, hogy teljesen? úgy érted, folyékonyan beszélni? nyelvvizsga szintre kilehet seggelni szeptemberig, ha semmi mást nem csinálsz nyáron, de önmagában a papír kevés. msn-en mikrofonon beszéltek, vagy írogatva? teljesen más a kettő, amikor beszélsz sokkal jobban fejlődik értelemszerűen a beszédkészséged és nyelvtanulásnál ez a legfontosabb (állásinterjún is a megnyilvánulás a lényeg, nem a papír).
2011. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem vagyok perfekt semelyikből de úgy kb 50%-ban tudok mind a kettőn beszélni.velük csak írok nem beszélek velük mikrofonon.de van két ismerősöm itthon akik tudnak mind a két nyelven így tudok beszélgetni is.de gondoltam az interneten is tanulok nyelvet.
2011. ápr. 18. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!