Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene egy kicsit?...

Valaki segítene egy kicsit? Jovo heten megyek nemet versenyre, es nagyon sok tételt meg kell tanulni. De van egy amihez nem találok normálisat. Unsere Schule. Ajánlanátok egy oldalt ahol ilyet találok, vagy valami ilyesmit?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz írni az iskoládról? Csak jellemezni kell, kinézet, tagozatok, tanárok, sportolási lehetőségek ilyesmik. Elmondod mivel vagy elégedett és mivel nem, egyáltalán miért oda jelentkeztél, itt kicsit kitérhetsz a jövőre vonatkozó terveidre is néhány mondat erejéig. Én a 20 weniger 1 című könyv alapján tanulgattam.
2011. ápr. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már nekem is meg van a konyv,amit említettel,koszi
2011. ápr. 26. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen szakkörök vannak

Mely tanárokat kedvelitek, melyeket nem annyira

2014. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!