Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL angol nyelvvizsga tapőaszt...

ECL angol nyelvvizsga tapőasztalatokat keresek? Június 16. -ára vagyok kírva. Minden érdekel irásbeli szóbeli. Mire kell nagyon figyeljek, mennyire szígorúak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 04:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre sikerült.Nyelviskolában tettem le(Katedra),de úgy,hogy előtte semmi közöm nem volt hozzájuk,tehát nem jártam hozzájuk nyelvtanfolyamra,meg semmire.


Az írásbeliről talán most nem is beszélnék,mert az alap,hogy nagyon jól kell tudni angolul,és maximálisan tisztában kell lenni a nyelvtannal,ami a fogalmazásnál úgyis kijön,ha nem vagy tisztában.Az is tény,hogy célszerű sok nyelvtani és lexikai fordulatot belevinni a szövegbe,attól lesz színes,és angolos.Tisztában kell lenni a hivatalos levél,a baráti levél formai és tartalmi elemeivel,úgymint téma felvezetése(bevezetés)...téma kifejtése(tárgyalás),és befejezés(elköszönés)


Amúgy itt pl.egy remek összefoglalót találsz:

[link]


Ha megkeresel,én még annyit fel tudok ajánlani a felkészülésedhez,hogy csinálunk egy próbavizsgát,és megmondom ingyen neked,hol tartasz,sikerült-e volna a vizsga.Angol tolmács-szakfordító vagyok,TELC és ECL nyelvvizsga-rutinnal,na meg ORIGO-rutinom is van...

2011. máj. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. máj. 5. 16:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Amit küldtél linket az német. Angol kellene nekem. Köszönöm
2011. máj. 5. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!