Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány %lett a középszintű...

Hány %lett a középszintű angol érettségitek?

Figyelt kérdés

oh.gov.hu...bár gondolom már mindenki megtalálta :)

a levelet ugye nem tudtam pontozni,de ha 5 pontot vesztek,akkor 90%, ha hibátlan lesz,akkor 94,8%...azért jobbra számítottam.

Nektek milyen lett?:)

az enyém milyennek számít,ha orvosira szeretnék menni?

16/L


2011. máj. 6. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyelvtan szinte hibátlan, szövegértés detto, levél is jó,

hallásutáni meg vagy -15 pont...

95% kellett volna minimum, hát ez így nem lesz meg. : )

2011. máj. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon elrontottam... az első része még oké, de utána... mintha nem is én írtam volna, nagyon csalódott vagyok:S
2011. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan, muszáj az ilyen kérdéseket kiírni? Ennyire unatkozol? Szerinted mégis milyen egy 90-95 % -os?

Én anno 60%-os német érettségit írtam, most mégis másodéves vagyok az orvosin.

2011. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem 85. Még októberben csináltam, de voltam most emeltezni is. Remélem ott meglett a 60
2011. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem meg örülök ha meg lesz a 80% pedig 95 volt a cél.. és én is orvosira készülök. na mindegy, majd jövőre emeltezek asszem.

16/L

2011. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!