Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 5 Perc angol után melyikkel...

5 Perc angol után melyikkel folytassam: New English File vagy New Headway (Pre-Intermediate)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
én gimiben a headwayből tanultam 2évi angoltanulás után, és nagyon jó volt, pedig aggódtam, hogy hülyébb leszek mint azok a társaim akik 6-7 éve angolt tanultak, de egy szinten voltam velük, és értettem az anyagot, meg az alapokról kezdni, pl barátom két hónapja kezdett el angolt tanulni az alapoktól mert eddig csak németet tanult, és dicséri a könyvet, mert sok gyakorlat van benne, és érthetően is magyaráz
2011. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem írni, hogy van a headwaynek is alapszintű könyve, de ha van már minimális tudásod akkor a pre intermediatet ajánlom, amiből én is tanultam
2011. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már nem aktuális,de én attól még leírom,hogy a New English File Pre-Intermediate könyvéből tanulok,szerintem jó,és a neten egy csomó angol feladat van hozzá.
2012. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!