Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgán miért kell...

Nyelvvizsgán miért kell megszámolni, hány szót írtam a levélírásnál?

Figyelt kérdés
Szerintetek át fogják számolni minden vizsgázóét egyenként? 120-150 szó között kellett írni, de nincs pontlevonás (elvileg) a felső ponthatár túllépéséért. Kb. 170 szavas levelet írtam, nem számoltam végig időhiány miatt, és azt írta be, hogy 152. Ez gáz? Nem akartam túl nagy számot sem beírni...Ugye emiatt nem nullázzák le?
2011. máj. 8. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
nemhiszem, de ha nem vonnak le érte, és te is tudtad, hogy kb. mennyi, akkor miért nem írtál annyit? (pl 162-t)?
2011. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam túlonúl nagy számot sem írni, nehogy végül mégis gond legyen belőle. Meg időhiány miatt nem tudtam számolgatni...
2011. máj. 8. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Be kellett írni, hány szavasat írtál? Melyik vizsga volt ez? Amúgy nem fognak érte lefejezni, ha jó, átmész simán.
2011. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Max a többletet húzzák le és úgy pontoznak, ami gáz, mert a többletben van az elköszönés...stb. De sztem nem számolják át, ha nem gyanúsan sok.
2011. máj. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A BME-n a többletért le nem vonnak, csak fölösleges, mert plusz pont nem jár érte, csak megy vele az idő. Ott 180-220 között kell lennie, 150 alatt pontlevonás, 100 alatt nulla pont.
2011. máj. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Dexam vizsga volt.

Köszi a válaszokat, akkor egy picit megnyugodtam.

2011. máj. 9. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!