Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire lehet megbízni a...

Mennyire lehet megbízni a Google fordító felolvasóprogramjában?

Figyelt kérdés

Történelemhez az isteneknek a kiejtését hallgattam meg benne(pl: Zeus Hades Circe stb.), de nem vagyok benne biztos, h helyesek.

Ti mit tudtok róla (de ez most nem csak az istenek nevére, hanem általánosítva minden szóra értendő)?


2011. máj. 24. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre énis sokat gondolkodtam, amikor francia szavak kiejtését nem tudtam, azon hallgattam meg, de sztem helyesen mondja. Legalábbis a francia része :D
2011. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fuuton ***** válasza:

Helyesen mondja, de pl. egy magyar szót ne próbálj meg angolul meghallgatni.

Mert pl. ha berakod magyar-angolra, és beírod a magyarhoz, hogy Gizi, és meghallgatod angolul, akkor sírni fogsz a nevetéstől.

2011. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem helyesen mondja őket, mert nekem úgy tűnik, hogy anyanyelvűek olvasták fel a szavakat minden nyelven. Maximum néha kicsit furán hangsúlyoznak.
2011. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj, nemár, most beírtam, hogy Gizi, és angolra állítottam, aztán mint egy ovis vihogok rajta és hallgatom újra és újra :D
2011. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

beirtam nagyon tragar mondatokat hogy meghallgassam oket magyarul, na az volt az amin sokat rohogtem, elkepeszto milyen nyugodsaggal mondja >.<

en csak az angolt hallgattam eddig de megbizhatonak tunik, de minden szonak csak 1 verziojat mondja, peldaul "as"-> esz holott ezt sookfele ezs-nek mondjak vagy a been de kb az osszes szot fel lehet sorolni, teruletfuggo

2011. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, azt már én is lejátszottam vele, hogy magyarul hülyeségeket mondatok vele, mint pl. "Menj az anyádba, k*csög", nagyon bírom, amilyen kimérten képes mondani :D
2011. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jaja igen :D én mondattam vele sokkal-sokkal cifrábbakat, hát ez óriási :D
2011. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A Gizis meg: ÁÁÁ XD

2011. máj. 27. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!