Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC B2 magnóhallgatásnál...

TELC B2 magnóhallgatásnál milyen eredmények jöttek ki?

Figyelt kérdés

Ha emlékszel arra, hogy mi jött ki (milyen betű) az egyes feladatokhoz, akkor írd le kérlek a megoldásodat. Így ha többen leírják, össze tudjuk hasonlítani az eredményeket. Ha emlékszel a feladat szövegére is, azt is megírhatod. 2. feladatrésznél főképp fontos...


1. rész:


46):

47):

48):

49):

50):


2. rész:

51) állítás: ...

i/h

52) állítás: ...

i/h

53) állítás: ...

i/h

54) állítás: ...

i/h

55) állítás: ...

i/h


56) állítás: ...

i/h

57) állítás: ...

i/h

58) állítás: ...

i/h

59) állítás: ...

i/h

60) állítás: ...

i/h


3. rész:

61) a/b/c, azaz: (szövegrész) --> szövegrész pl: aerobic

62) a/b/c, azaz: (szövegrész)

63) a/b/c, azaz: (szövegrész)

64) a/b/c, azaz: (szövegrész)

65) a/b/c, azaz: (szövegrész)


:)


2011. máj. 28. 17:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Legjobban arra vagyok kiváncsi, hogy hány válasz fog jönni... :P
2011. máj. 28. 17:03
 2/7 anonim válasza:
LÁMA.
2011. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

CSak vicceltem.


Gyertek ide: itt megvan minden (majdnem)

Ez sokkal jobb.

[link]


regeljetek egyet gyorsan, és osszatok tapasztalatot.

2011. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Bár azt akartam, hogy mindenki elkezdje használni a gyakorikerdesek.hu-t. :D:D
2011. máj. 28. 20:47
 5/7 anonim válasza:
Gyere a fórumba. Tényleg mindent leírtunk. Oszd meg te is a véleményed. MAjd írd meg ide, milyen nick-el regeltél oda
2011. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia! Nem tudok regisztrálni ott, voltam már fent és bannoltak... :D

Láttam miket írtál.

A legelső magnóhallgatásos feladat első részénél én is a harapásost jelöltem be, de egyáltalán nem biztos. Amúgy Te leírtad, hogy melyikhez mit írtál?

Meg fórumra leírhatná valaki, hogy ott melyikhez melyik betű tartozott ha emlékezett rá.

Például a aggresive thief az a) volt, ha jól emlékszem. A police-os az f), a wild weather e) talán, Excursion without permission meg talán d)....

2011. máj. 28. 22:23
 7/7 A kérdező kommentje:
állandó ip-címem van és az alapján azonosítanak a hoxán, szóval tök mindegy, hogy milyen email-ről regisztrálok.. De majd ha leszek másik gépnél, regelek :D
2011. máj. 28. 22:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!