Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvből magamról kéne...

Angol nyelvből magamról kéne írnom 1-2 dolgot. Tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

Eddig németet tanultam,de most már kell mind2t.Na szóval kellene egy másfél oldalt írnom magamról a leckébe.Egy kis része megvan,már csak 1-2 dolgok kéne:


Ha majd felnövök orvos szeretnék lenni.Elég nagy utat kell megtennem ahhoz,de kitartok mellette.

Imádom a Brit stílusú rockzenéket.Szeretek kosarazni hétvégente és olvasni lefekvés előtt.Jelenlegi hobbim az ,hogy jól megtanuljak japánul.Szeretem a felkelőnap országának a kultúráját.


Jó,most lehet jönni fogtok azzal ,hogy "hobbiból ne japánt tanulj,hanem angolt".Megfogom tanulni mind2t.Azért csak HOBBI.Nem akartam Google vagy egyéb más fordítót használni.Nagyjából ezt is tudom a nyelvtani részén kívül.

Kérem segítsetek.Köszi előre is.


2011. jún. 1. 17:42
 1/5 anonim válasza:

When I grow up I want to be a doctor. I know, it won't be easy and I have to study hard but I think I can stand the test and I can preseve my goals.

I keen on rock music, especially British rock music. I like playing basketball on weekends and reading before sleeping.

Actually, I want to learn the Japanese language as well as I can, because I really like the country of the rising sun.


Kicsit alakítgattam a mondatokon, hogy stilisztikailag szebb legyen, szóval nem nyersfordítás, de ugyanazt foglalja magába. :)

2011. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2011. jún. 1. 18:02
 3/5 anonim válasza:
Nincs mit, de elütöttem egy szót. Preserve és nem preseve. :)
2011. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát azaz 1 hiba mind1,de azért kösz ,hogy rászánod az időd.

"More information, see in my Datasheet." vagy "More info can be found on the my blog."

Vagy hogy?

Leírtam még a címem utána(kiegészítve).

2011. jún. 1. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:

*I AM keen on...

*AT weekends...

2011. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!