Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legjobb könyv német...

Fibbrizzo kérdése:

Melyik a legjobb könyv német nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
Általánosba meg szakiskolába tanultam de most szeretnék ujra mert kint szeretnék dolgozni .Mondanátok pár jo könyvet amiböl gyorsan tudtatok tanulni?és kb mennyi idö alatt lehet kb ugy alap szinten beszélni németül ha napi 2orát tanulnék folyamatosan ?
2011. jún. 6. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Kon-takt első részét vettem meg + heti egy magántanár. 2 hónap, 1.500 szó ismerete és az alapnyelvtan egy erős alapfokú megszerzéséhez volt elég.
2011. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Schritte könyvből tanultam. Igaz 6 fejezetből áll, de nagyon jó könyv. A végén B1-es szinten leszel ( persze szorgalom is kell hozzá).
2011. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Themen-Aktuell -re esküszöm. Kb. fél év alatt megtanulsz belőle középszintűen!
2011. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!