Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szóbeli nyelvvizsgára ki kell...

Szóbeli nyelvvizsgára ki kell öltözni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 09:40
 1/6 A kérdező kommentje:
23 F vagyok és Goethe felsőfokra megyek.
2011. jún. 9. 09:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, azért add meg a módját! Sötétebb nadrág, és fehér ing/zakó/amit akarsz. Csak kényelmes legyen.
2011. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én még nem láttam se egyetemi vizsgán, se nyelvvizsgán fiút öltöny, nyakkendő nélkül.
2011. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is.Írásbelire viszont mehetsz akár egy trikópóló+rövidgatya együttesben is,ha gatyarohasztó,perzselő nyári kánikula tombol,és ömlik rólad a víz.Ott nem számít,ugyanis a dolgozatodat nem a felügyelő tanár javítja,ő azt átadja/továbbítja a vizsgaközpont javítótanárának.

Szóbelire azonban ki kell öltözni,mivel ott azok a tanárok pontoznak,akik ott vizsgáztatnak,kérdeznek,vagy csak pontoznak.

2011. jún. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csináltam Goethe felsőfokút, és sötét farmer + világos ing bőven megfelelt. A szóbelire 25 pontból 25-öt kaptam. Tehát öltöny + nyakkendő nem okvetlenül szükséges.
2011. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem túlzottan, de azért illik valami sötét/fekete nadrágot felvenni alkalmi cipővel (azért ne sportcipő legyen :D). fehér inget szoktak, de szerintem egy halványkék/zöld is megteszi, a zakót leveheted - meleg van.

csak nézz ki rendesen. :)

2011. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!