Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a peregrinus...

Mi a véleményetek a peregrinus nyelviskoláról?

Figyelt kérdés
ha jó akkor angolt akarok tanulni itt.
2011. jún. 9. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én itt kezdtem el az angol tanulást. Az első tanfolyamot számomra egy nagyon jó angol tanárnő tartotta (minden gyakorlat fajtára kellő figyelmet szentelt, ha valaki készített szorgalmi hátit, azt is kijavította). Ezért itt is folytattam a második tanfolyamra új angol tanárnő volt, az ő tanítási módszere nekem nagyon nem vállt be. Tehát jó nyelviskola, jó helyen van, és jók az áraik. :)

2011. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon megszívtam ott, erről reggelig tudnék beszélni,az ügyintézéssel nem is volt gond, meg kedvesek voltak stb, csak én szószerint semmit nem kaptam a tanfolyamon, de valószínűleg mert rossz tanárt fogtam ki, de véleményem szerint, egy nyelviskolában ne legyen rossz tanár, ha már annyi pénzt kifizetek. Szószerint semmivel nem tudtam többet az 1hónapos intzenzív végén, mint előtte.
2011. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, a válaszokat, a 1.től kérdem, h milyen intenzitáson tanult?
2011. jún. 13. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyáron volt mind2, 100 órás (4 hét) Szuperintenzív.

2011. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rossz tapasztalatom van róluk. Amennyire rugalmasnak tűntek a pénz befizetésekor, utána kiderült, hogy egyáltalán nem azok. Az igéreteiket nem teljesítették, mint pl. azt hogy emailben fognak értesíteni,mert rossz volt a telefonom, utána pedig nem értesítettek, én loholtam utánuk hónapokig, és rám kenték, hogy engem nem lehet elérni. Pedig az emailcimemet felírták ott a szemem előtt a jelentkezési kartonomra, kiemelve azt hogy emailben értesíteni! Ők ezt még sem tették meg. Utána tovább kerestem őket, hogy tanulni akarok, és értesítsenek.. akkor sem értesítettek. Ez hónapokig így ment.. mire végre a tanfolyam kezdésüket megnéztem neten, aznap bementem az irodába reggel, és elkezdtem végül a tanfolyamot. hónapok után.. már rég elegem volt belőlük, de mivel az előlegem, a tanfolyam fele már be lett fizetve anno, amit nem akartak vissza adni, kénytelenné tett hogy őket válasszam. Aztán bekerültem egy csoportba, ahol nem sok mindent tanultam. Elmondtam nekik a tanfolyam felénél, hogy nekem nem jó ez a csoport, mert nem tanulok semmit, és másra van szükségem, és hogy 2 hét múlva kezdődik egy másik csoport, és be e fejezhetném a tanfolyamot abban a másik csoportban. 2 hetet lejártam a szuperintenzíven abban a csoportban és még maradt volna 2 hetem. De azt mondták hogy ezt így nem lehet. Azt mondták, hát akkor ki kell hogy számolják nekem hogy hány napot tudnék lejárni ha másik csoportba mennék. Nekem evidens volt hogy 2 hetet, hisz az árak ugyanannyiba kerültek, és 2 hetem volt hátra. Kihozták nekem hogy a 2 hét helyett 6 napra lenne elegendő keretem.. nem értem hogy hogyan. De számolgattak inkább hogy jobb nekik.. ez jellemző rájuk.. mindenhol rettentő kosz volt, hideg teremben kellett ülnünk a tél közepén, hiába kérleltük őket hogy vegyék fel a fűtést.. semmire nem voltak hajlandóak.. nem ajánlom őket. más nyelviskolák sokkal emberségesebbek. Itt le van tojva az ember, csak a pénz érdekli őket, nem az hogy te is elégedett legyél.
2014. febr. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nem ajánlom senkinek az iskolát! Én is ezt tapasztalom, amit az előttem hozzászóló. Május közepén iratkoztam be, 20 ezer ft-ot nyúltak le tőlem és június 2.-val kellett volna indulnia a tanfolyamnak amire szerettem volna menni. Azt mondták nincs meg a létszám, ezért nem küldték az e-mailt. 16.-aira azt mondták tuti elindul megvannak az emberek rá, velük induljak. Hát persze hogy nem küldtek e-mailt, csak hitegetés ment. A tanfolyam elkezdése előtt 2 nappal szombaton, azt hazudták, majd 13-14 óra között küldik az e-mailt, miközben ők 12-ig vannak bent szombaton. Szóval csak a pénzed kell nekik, tanfolyamot nem adnak mellé!!! Ne menj ehhez a nyelviskolához, komolyan mondom! Most én is rohangálhatok majd, hogy adják vissza pénzem, ha nem adják én feljelentem az iskolát, mindent megteszek, ha kell, nem érdekelnek. Szánalmas, erkölcstelen nyelviskola az ott lévő munkatársaival együtt. És nem ők az első ilyenek, amikről olvastam. Nagyon vigyázzatok velük!!! Ha nincs pénzed akkor inkább ne tanulj nyelvet ilyen helyen, akkor menj magántanárhoz, de ha nem bírod fizetni, akkor ne tanulj nyelvet, vagy magadat képezd. Hallgass angol vagy amilyen nyelvet akarsz tanulni filmeket felíratta, zenéket felirattal. Én lehet magamat fogom képezni, nekem nincs 3500-4000 ft-om óránként magántanárra :( De a nyelv meg nagyon kéne, ki akarok menni ebből a f.s országból, mert ku.va szarok a fizetések és nem vegetálni szeretnék, hanem élni. Sok sikert mindenkinek! És mégegyszer le írom, hozzájuk ne menj, 1 ft-ot nem ér a szavuk!!!

2014. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elnézést! Utolsó hozzászólásom felejtős, ugyanis kiderült a tanfolyam elindult, csak az e-mail címemet nézték el és ezért nem kaptam meg. Szóval elindult a tanfolyam! Majd eldől milyen az egész, szóval nem pénzlehúzósok, csodálkoztam is volna, mert ők 1997-es nyelviskola, igen régiek már. Csak érdemes megkérdezni mielőtt befizetsz pénzt, melyik csoportba érdemes menni, amelyik összeállt már, mert hiába szaeretnél az X csoporttal indulni, ha nem lesz meg a kellő létszám! Na, sziasztok!
2014. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!