Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német kiejtés fejlesztése...

Német kiejtés fejlesztése online, ingyenes oldalon?

Figyelt kérdés
Keresgéltem már itt a kérdések között, de nem nagyon találtam erre a kérdésre választ. Gimis vagyok, 3 éve tanulom a nyelvet, de a kiejtésem még nem a legtökéletesebb. Nem olyan vészes, de azért még lenne mit csiszolni rajta. Olyasmi internetes oldalt keresek, ahol látom és hallom is a szöveget, hogy tudjam ismételni. Itt a nyár, szeretném következő évre egy kicsit felturbózni magam. Tudtok ilyet? Már mindenféle hasznos nyelvtani táblázatos oldalt találtam ami jól jöhet, de ilyet még nem. Előre is köszönöm! :)
2011. jún. 17. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj fel teamspeakre németek közé...(viccen kívül)
2011. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Skype a te barátod! Bár abszolút nem az amit körülírtál, de ragyogó lehetőség, kell keresni egy-két türelmes emberkét német nyelvterületen. Régen jobb volt mert a keresőjébe meg lehetett nyelvet és területet is adni...


Én usában magyarul beszélőket kerestem, lett végül még ausztrál ismerős is. Jót tett az angolomnak. Kár, hogy nyelvi antitalentum vagyok...

2011. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!