Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi pontveszteséggel jár,...

Mennyi pontveszteséggel jár, ha túlléptem nyelvvizsgán a 200 szó terjedelmet?

Figyelt kérdés
ecl nyelvvizsgát csináltam, nem volt időm nagyjából átszámolni, de úgy érzem hogy nem figyeltem és jóvaltúlléptem a 200 szót..:(( és még annyi, hogy 1 fogalmazásra 3 oldal (számozás szerint ha jól emlékszem 55 sor volt adva), én ebből kb 2 oldalt írtam..mire számíthatok? valakinek hasonló volt már? milyen eredménye lett? előre is köszönöm!
2011. jún. 18. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
hát akkor ezt beszoptad...
2011. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
csak hallasbol tudom, de állítólag elég sokat levonnak... a tureshatár +- 10%
2011. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt hogy "ismerem az ecl-t elég jól" és nem nagyon vonnak le ezért sok pontot. Ha nagyon túllépted, akkor is max. 2 pont levonás járhat érte. Igazából tudjuk azt, hogy 75 perc alatt a diáknak 2 levél megírására (lásd a mostanit 1 baráti levél és egy blogbejegyzés) van elég ideje, de hogy tartsa a kért 200 szót figyelembevételét arra úgymond nincs. Az egy dolog, hogy komolyan 180-220 szót szeretnénk nagyjából látni, de nem vészes ha többet írtál. Mellesleg az én szemszögemből nézve, nem is tudom hogy miért kell ilyen szókorláthatárt megadni = ha sokat ír a gyerek az a baj, ha keveset az a baj. Nem lehet mindenki egyforma, és örüljenek azok a fizetett német emberek, akik magyar emberek ügyes német tudását olvashatják...
2011. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a hasznos választ!:) ez megnyugtató!:))
2011. jún. 18. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!