Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen oldalakat és könyveket...

Milyen oldalakat és könyveket ajánlanátok német tanulásához, ha német tudásom a nullával egyenlő jelenleg?

Figyelt kérdés

Főleg oldalak érdekelnének, mert most nem kívánok beruházni könyvekbe. Ezek lehetnek angol nyelvűek is, az is tökéletes. Párat már találtam, de várom a tapasztaltabbak tanácsát ilyen tekintetben.


DE! Ha tudtok valami nagyon jó könyvet hozzá, azt is írjátok le légy szíves.


Lehetőleg tutoriálos felépítésűt írjatok, azaz nem különböző résznyelvtanokat tekint át rendezetlenül, hanem a legelejétől kezdve szépen logikusan megy előre a nehezebb felé.


Nyelvtanfolyamok NEM érdekelnek.


SÜRGŐS LENNE, kemény gyerek vagyok, tudok tanulni mint áz ááállát.


Előre is köszi a válaszokat. Aki a kérdésre válaszol, és hasznosat ír, az kapja a zöld kezet.


2011. jún. 25. 16:35
 1/2 anonim válasza:

"kreatív német kezdő"

beírod google-ba és letöltöd:)

Én is ebből tanulok és szerintem a legjobb módszer!

Jó tanulást!

2011. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jónak tűnik, már neki is ugrottam.
2011. jún. 26. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!