Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Bgf középfokú üzleti nyelvvizs...

Bgf középfokú üzleti nyelvvizsgáról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Németből mennék augusztusban. Valami jó anyag van hozzá a neten? Szóbelis témakörök? Minden érdekel.
2011. jún. 30. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az egri vizsgaközpontban csinálom, amúgy is oda járok fősulira. Igaz nekem angol...de a német se rosszabb ott! :)

2011. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én gyöngyösre mennék, de most mondták, hogy még nem tuti, hogy indul a felkészítő tanfolyam augusztusban, a vizsgára meg ugye 8-áig kell jelentkezni. Esetleg van valami anyagod, vagy a neten valami?
2011. jún. 30. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha írsz privát üzenetet, akkor lehet, hogy tudok segíteni!
2011. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
írtam privit
2011. júl. 2. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyöngyösön a KRF-re mész vizsgázni? Miket hallottál róla, korrektek ott a vizsgáztatók?
2011. júl. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:

Gyöngyösön voltam most januárban végül. A szóbelim lazán meglett, nagyon rendesek voltak a vizsgáztatók. Az írásbelimben viszont az egyik készségnél nem lett meg a min. 40% (1 pont kell még). Szeretnék majd fellebbezni, egy próbát megér.

Ha van kérdésed, szívesen válaszolok (ha még aktuális). Nem volt olyan nehéz, mint gondoltam, én voltam a béna, tudom is, hol rontottam el.

2012. febr. 4. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!